VCD-0203-0250-1-ACB Chain Drive (24v)
Window Control Drive: Adjustable Stroke Up To 250mm
Manufactured By: D+H Mechatronic D+H Mechatronic
Masterspec Number: 4585EB
Categories: ,
Description
Performance Features:
  • W x H x D: 300 x 30 x 47mm
Product Name / Model Drive Type Technical Specs (Power) Force Locking Force Stroke
VCD-0203-0250-1-ACB Chain Drive 24VDC / 0.35A 200N 2000N 250mm