CDM-1000-0600-1-ACB Chain Drive (24V)
Window Control Drive: Adjustable Stroke Up To 600mm
Manufactured By: D+H Mechatronic D+H Mechatronic
Masterspec Number: 4585EB
Categories: ,
Description
Performance Features:
  • W x H x D: 530mm x 30mm x 39mm
Product Name / Model Drive Type Technical Specs (Power) Force Locking Force Stroke
CDM-1000-0600-1-ACB Chain Drive 24VDC / 2A 1000N 3500N 600mm